PracaOferty pracy Poznań › Magazynier/kontroler jakości PRACA NA LATO

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Magazynier/kontroler jakości PRACA NA LATO

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Szukasz pracy na okres wakacyjny ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • sprawdzanie jakości zwracanych przez klientów opakowań ('checking');
  • przeprowadzanie kontroli jakości zwracanych opakowań;
  • drobne prace magazynowe.

Oczekujemy:

  • gotowości do pracy w trybie 3 zmianowym,
  • aktualnego orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • pełnoletności;
  • dyspozycyjności od czerwca do sierpnia,
  • zdolności do prac manualnych;
  • podstawowej znajomości MS Office (Excel).

Mamy do zaoferowania:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od 28 zł/h brutto do 30 zł/h brutto,
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie w okresie od czerwca do sierpnia,
  • możliwość nabycia doświadczenia w ciekawym środowisku magazynowym,
  • stałą opiekę koordynatora z ramienia InterKadry.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-05

do końca oferty: 49 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna