PracaOferty pracy Poznań › Dyrektor Produkcji - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Dyrektor Produkcji - rekrutacja online

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z Wielkopolski poszukujemy kandydatów na stanowisko Dyrektora Produkcji.

Dyrektor ProdukcjiMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Planowanie, organizacja i nadzór nad działaniami operacyjnymi w zakresie produkcji.
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii mającej na celu poprawę efektywności, jakości oraz optymalizację kosztów produkcji.
  • Bieżące rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcji.
  • Koordynacja działań między działami produkcji i innymi kluczowymi obszarami w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania firmy.
  • Ciągłe doskonalenie i optymalizacja procesów produkcyjnych w celu zwiększenia wydajności i jakości oraz redukcji kosztów.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku zarządzającym obszarem produkcji.
  • Dogłębna wiedza na temat procesów produkcyjnych, optymalizacji produkcji oraz zarządzania jakością.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, w tym rekrutacja, szkolenie, motywowanie i ocena pracowników.
  • Zdolność do analizowania danych finansowych i operacyjnych, podejmowania decyzji na podstawie analizy oraz opracowywania i realizacji strategii produkcyjnych.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i kwalifikacji.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i karta sportowa.
  • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy.
  • Przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym laptop i telefon służbowy.
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 36 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Produkcja / Przemysł