PracaOferty pracy Katowice › Head of Sales/Dyrektor Działu Sprzedaży

Kto szuka:

Smart-HR

Stanowisko:

Head of Sales/Dyrektor Działu Sprzedaży

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Prowadzenie zespołu sprzedażowego (sprzedaż B2B),
  • Wyznaczenie celów jakościowych i ilościowych oraz odpowiedzialność za ich realizację,
  • Tworzenie strategii długo- i krótkoterminowej oraz jej realizację,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami, w tym aktywne pozyskiwanie kluczowych partnerów biznesowych,
  • Raportowanie i analizowanie danych,
  • Odpowiedzialność za wdrażanie nowych członków zespołu,
  • Prowadzenie rekrutacji do zespołu.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą w branży kurierskiej, TSL / frachtowej lub drobnicowej,
  • Rozwiniętych umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych,
  • Silnej orientacji na realizację celów,
  • Praktycznego doświadczenia w poruszaniu się w systemach CRM,
  • Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, w tym umiejętności prowadzenia rozmów z osobami decyzyjnymi na najwyższych szczeblach hierarchii firmy,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę lub B2B – w zależności od preferencji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjno-motywacyjny uzależniony od sprzedaży,
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta Multisport lub OK System, spotkania integracyjne, parking naziemny lub podziemny,
  • Realny wpływ na rozwój firmy,
  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę pracy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dla naszego klienta – jednej z najszybciej rozwijających się firm z branży logistycznej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-23

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Smart-HR

branże: Sprzedaż