PracaOferty pracy Białystok › Lider Obszaru - Brygadzista / Brygadzistka

Kto szuka:

Staff Partners

Stanowisko:

Lider Obszaru - Brygadzista / Brygadzistka

Numer referencyjny:

LO/B/rek/2024

Lokalizacja:

Białystok, Nowe Miasto

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:

  • koordynacja pracy podległego zespołu
  • realizowanie zadań powierzonych przez koordynatora produkcji
  • planowanie i raportowanie pracy zespołu produkcyjnego
  • przygotowanie stanowisk produkcyjnych do zapewnienia ciągłości realizacji planów produkcyjnych
  • nadzór nad dokumentacją technologiczną, monitorowanie braków, uruchamianie oraz doskonalenie procesu produkcyjnego
  • współpraca z działem Jakości

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym
  • gotowość do pracy  w systemie trzyzmianowym
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • umiejętność pracy pod presją
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • mile widziana znajomość narzędzi wykorzystywanych w produkcji

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – umowę o pracę i przejrzysty system wynagradzania
  • posiadamy szeroki wachlarz benefitów
  • gwarantujemy pracę w bezpiecznych warunkach w nowoczesnym parku maszynowym

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Staff Partners

branże: Zarządzanie