eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista - Inżynier budowy

Kto szuka:

Spravia sp. z o. o.

Stanowisko:

Specjalista - Inżynier budowy

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej i materiałów sprzedażowych
  • Przygotowanie i weryfikacja przedmiarów i obmiarów robót
  • Przygotowanie zapytań ofertowych i zbieranie ofert od dostawców materiałów i wykonawców
  • Weryfikacja ofert podwykonawców i generalnego wykonawcy
  • Tworzenie bazy danych i jej aktualizowanie w zakresie cen kontraktowych i rynkowych wybranych rozwiązań projektowych i robót budowlanych
  • Przygotowanie i współudział w procesie odbiorowym inwestycji
  • Realizacja innych zadań powierzonych przez przełożonego w ramach przygotowania i realizacji inwestycji deweloperskich
  • Przestrzeganie i prawidłowe stosowanie wewnętrznych przepisów Spółki, w tym Regulaminu pracy, przepisów dotyczących BHP, bezpieczeństwa informacji prawnie chronionych, ochrony osób i mienia, kodeksu etyki

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Wykształcenie techniczne (inżynier budownictwa)
  • Minimum rok doświadczenia na stanowiskach technicznych np. Inżynier budowy, Specjalista ds. technicznych
  • Znajomość przebiegu procesu realizacji inwestycji oraz budowy
  • Identyfikacja oraz samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych i organizacyjnych
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego oraz warunków technicznych
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
Mile widziane
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze / budowlane projektowe / architektoniczno-budowlane
  • Znajomość procesów BIM
  • Prawo jazdy kategorii B

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Pracę w firmie o uznanej renomie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Pracę w przyjaznym, zaangażowanym zespole i dobrą atmosferę w miejscu pracy
  • Umowę o pracę
  • Opiekę medyczną na wysokim poziomie oraz atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. Ubezpieczenie na życie, system benefit)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Spravia sp. z o. o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura