PracaOferty pracy Opole › Konstruktor/ Projektant → okolice Opola

Kto szuka:

Sedulus Sp. z o.o.

Stanowisko:

Konstruktor/ Projektant → okolice Opola

Lokalizacja:

Opole, Opole

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Projektowanie zespołów lub kompletnych maszyn włókienniczych
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej
  • Modelowanie 3D (CAD / MBD) komponentów i zespołów
  • Dobór odpowiednich rozwiązań technicznych
  • Przygotowanie koncepcji konstrukcji maszyn
  • Praca bezpośrednio w Firmie specjalizującej się w produkcji maszyn włókienniczych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania stanowiska

  • Ukończone studia w zakresie inżynierii mechanicznej lub porównywalnego kierunku
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie rozwoju, projektowania i obróbki metali
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Samochód na dojazdy do pracy (wymóg konieczny)
Oferujemy
  • Polską umowę o pracę bezpośrednio w Firmie (nie przed Agencję Pracy!)
  • Stawka od 5500 zł netto (do negocjacji w zależności od doświadczenia)
  • Dodatek do paliwa
  • Pomoc w znalezieniu mieszknia
  • Nowocześnie wyposażone miejsce pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania cennych doświadczeń w międzynarodowej firmie
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-04

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Sedulus Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Praca - wiadomości i porady

  • Pełnomocnictwo w ZUS - dla kogo i jak je udzielić?

    Pełnomocnictwo w ZUS - dla kogo i jak je udzielić?

    Jeżeli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie samodzielnie załatwić spraw w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, możemy udzielić pełnomocnictwa innej osobie. Kogo możemy upoważnić do reprezentowania nas? Jak to zrobić? Jakich spraw ...

  • Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

  • Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    41% polskich pracodawców przy wyborze kandydata zwraca uwagę na jego poczucie odpowiedzialności i rzetelności, a 37% wskazuje na umiejętność komunikacji, współpracy i pracy zespołowej. Dla 32% firm ważna jest kreatywność talentów. Jak ...

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.