PracaOferty pracy Gdańsk › Projektant Instalacji Elektrycznej

Kto szuka:

Rockfin Sp. z o.o.

Stanowisko:

Projektant Instalacji Elektrycznej

Lokalizacja:

Gdańsk, ul. Budowlanych 68b

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Projektowanie systemów zasilania elektrycznego NN.
  • Opracowywanie schematów jednokreskowych, schematów ideowych, wykonywanie niezbędnych obliczeń i opisów technicznych.
  • Przygotowanie aranżacji projektowanej instalacji we współpracy z konstruktorem mechanikiem.
  • Projektowanie instalacji elektrycznych z uwzględnieniem specyfiki urządzeń, w tym analiza kosztów dla rozwiązań technicznych, dobór urządzeń oraz zapewnienie zgodności z normami i przepisami prawnymi.
  • Praca koncepcyjna, opracowywanie projektów wstępnych, analiza wykonalności rozpatrywanych opcji projektowych.
  • Tworzenie dokumentacji eksploatacyjnej projektowanych systemów.
  • Kontakt z producentami / dostawcami typowanych komponentów instalacji w zakresie ustalenia żądanych parametrów technicznych.
  • Kontakt z klientem oraz współpraca z innymi członkami zespołu projektowego w celu zapewnienia poprawności realizacji zadania na poziomie międzybranżowym.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • Dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie techniczne kierunkowe lub wyższe (Elektrotechnika, Elektroenergetyka, Energetyka, Automatyka lub pokrewne).
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Mile widziane:
  • Świadectwo kwalifikacyjne E1 (SEP) 15kW.
  • Uprawnienia budowlane elektryczne.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie, która od ponad 30 lat działa na rynku polskim i zagranicznym.
  • Możliwość udziału w projektach wspierających proces dekarbonizacji sektora energetycznego.
  • Atrakcyjny system premiowy – premie kwartalne oraz roczna.
  • Darmową, prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach.
  • Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń Akademii Rockfin.
  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych.
  • Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% ich wartości.
  • Bezpłatne kursy językowe online eTutor- dla pracownika oraz członka rodziny.
  • Program Rekomendacji Pracowników – nagrody pieniężne za polecenie pracowników do pracy (2 tys. zł brutto).
  • Dofinansowanie do karty MultiSport.
  • Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki.
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach.
  • Elastyczne godziny pracy- możliwość rozpoczęcia pracy między godz. 7:00 a 9:00.
  • Możliwość pracy zdalnej w systemie hybrydowym.
  • Program Adaptacji Nowego Pracownika.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-30

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Rockfin Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia