PracaOferty pracy Opole › Business Development Manager / Sales Manager (rynek niemiecki)

Kto szuka:

Exbud Konstrukcje sp. z o.o.

Business Development Manager / Sales Manager (rynek niemiecki)

Lokalizacja:

Opole

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Kielce lub praca zdalna lub praca dodatkowa/freelance

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych na rynku niemieckim w zakresie wynajmu pracowników (ANÜ) i umów o dzieło (Werkvertrag).
  • Tworzenie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych.
  • Analiza rynku i konkurencji w celu identyfikacji trendów i możliwości rozwoju biznesowego.
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji.

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego – w mowie i piśmie – umożliwiająca swobodne prowadzenie konwersacji.
  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów na rynku niemieckim.
  • Umiejętność nawiązywania długofalowych relacji biznesowych.
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.
  • Gotowość do ewentualnych wyjazdów służbowych na terenie całych Niemiec.

Oferujemy:

  • Elastyczna forma zatrudnienia: UoP lub B2B lub umowa-zlecenia.
  • Możliwość pracy dodatkowej jako freelenacer.
  • Potencjał do rozwoju z możliwością długoletniej współpracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Odpowiednie narzędzia pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-11

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Exbud Konstrukcje sp. z o.o.

branże: Obsługa klienta / Call center

Praca - wiadomości i porady

  • Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    41% polskich pracodawców przy wyborze kandydata zwraca uwagę na jego poczucie odpowiedzialności i rzetelności, a 37% wskazuje na umiejętność komunikacji, współpracy i pracy zespołowej. Dla 32% firm ważna jest kreatywność talentów. Jak ...

  • Praca w święta, niedziele handlowe i wyprzedaże pozwoli dorobić

    Praca w święta, niedziele handlowe i wyprzedaże pozwoli dorobić

    Gorący okres świąteczny trwa w najlepsze, a w wielu branżach jest to czas wzmożonych wysiłków i okazja do podreperowania słupków sprzedażowych. Na załatanie dziur w budżetach domowych mają okazję również pracownicy gotowi do ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Pojawiły się najnowsze doniesienia o zarobkach, na które pracownicy IT mogli liczyć w minionym kwartale. Opracowanie zwraca również uwagę na dość ciekawe zjawisko, jakim jest wzrost liczby pracodawców oferujących pracę w IT, wskazując ...

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?