PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista / Specjalistka ds. Rekrutacji Dentystów

Kto szuka:

Medicover Stomatologia

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. Rekrutacji Dentystów

Lokalizacja:

Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania jako Rekrutera/Rekruterki:
  • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • bezpośredni kontakt podczas całego procesu rekrutacji z Managerami Rekrutującymi,
  • direct search, mailing i cold calling w celu pozyskiwania najlepszych specjalistów na rynku, przedstawianie rekomendowanych kandydatów Managerom,
  • koordynowanie procesów rekrutacyjnych, ich monitorowanie i usprawnienie,
  • uczestniczenie w projektach związanych z optymalizacją procesów rekrutacji,
  • współpraca ze szkołami w celu pozyskania absolwentów,
  • przygotowywanie raportów z prowadzonych działań, tworzenie zestawień na potrzeby Biznesu,
  • aktywny udział w targach i konferencjach branżowych,
  • współtworzenie kampanii rekrutacyjnych i inicjatyw employer brandingowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
  • jesteś pasjonatem branży HR, szczególnie rekrutacji pełnych wyzwań,
  • masz co najmniej 2-letnie doświadczenie w rekrutacjach z wykorzystaniem bezpośrednich metod pozyskiwania kandydatów (mile widziane doświadczenie w branży medycznej, farmacji lub IT),
  • jesteś absolwentem kierunków takich jak: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, HR, Biznes lub kierunki medyczne,
  • znasz i umiesz zastosować techniki sprzedażowe i język korzyści oraz wiesz, jak ich używać w ramach rekrutacji,
  • w codziennej pracy dbasz o Candidate Experience i masz świadomość jego znaczenia,
  • skupiasz się na realizacji wyznaczonych celów i cechuje Cię postawa can-do-attitude,
  • masz doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu raportów z działań rekrutacyjnych i wiesz jak je analizować, by optymalizować codzienną pracę,
  • masz doświadczenie w projektowaniu kampanii rekrutacyjnych lub jesteś gotowy do ich nauki,
  • potrafisz tworzyć partnerskie relacje w zespole i w kontakcie z managerami,
  • masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Firma oferuje:

Brzmi ciekawie?

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stanowisko o dużym zakresie samodzielności w działaniu,
  • wsparcie buddiego podczas onboardingu i na dalszych etapach,
  • wstępne szkolenie ze standardów rekrutacyjnych w Medicover Stomatologia,
  • tryb pracy hybrydowej (spotykamy się zespołowo w Warszawie min. raz na kwartał, na co dzień pracujemy zdalnie)
  • możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju szeroko pojętym HR,
  • realną możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • współpracę w zespole „grającym do jednej bramki”,
  • udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych.
To jeszcze nie wszystko:)

Czeka na Ciebie dodatkowo dofinansowanie do Platformy Benefitowej (Empik, Decathlon, WyjątkowyPrezent i inne) oraz pakiet medyczno-sportowy od pierwszych dni pracy!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Medicover Stomatologia

branże: HR