PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista ds. Administracji w biurze obsługi klienta

Kto szuka:

Coniveo Sp. z o.o. Sp. K.

Stanowisko:

Specjalista ds. Administracji w biurze obsługi klienta

Lokalizacja:

Warszawa, Praga-Północ, niedaleko Dworca Wileńskiego

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Kogo szukamy:

Osób z doświadczeniem zawodowym, obeznanych z pracą biurową, które cechują się dobrą organizacją pracy, samodzielnością oraz wielozadaniowością.

Opis stanowiska:

Praca skupia się przede wszystkim na obsłudze bieżących zadań biura oraz kontakcie z potencjalnymi klientami. Do zadań pracownika będzie należał pierwszy kontakt z klientem odwiedzającym firmę, obsługa telefonu biurowego oraz obowiązki administracyjne.

Obowiązki:
  • Zamawianie towarów ( kontakt z fabryką, przesyłanie zamówień, nadzór nad poprawnością, potwierdzenie dat dostawy) i organizowanie transportów (krajowych i zagranicznych)
  • Realizacja działań związanych z obiegiem i rejestracją dokumentów oraz faktur, wsparcie administracyjne (wprowadzanie faktur zakupowych do systemu)
  • Samodzielne wystawianie faktur proform oraz faktur końcowych
  • Kontakt z działem montażystów, comiesięczne rozliczenia, organizacja noclegów służbowych
  • Organizacja biura: przyjmowanie klientów i interesantów, dbanie o porządek, obsługa korespondencji (w tym obsługa głównego maila biurowego)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość MS Office (Word, Excel)
  • Dyspozycyjność (pełen etat), samodzielność oraz rzetelność w wykonywaniu zadań
  • Otwartość, miła aparycja, komunikatywność
  • Znajomość programu WF-mag oraz języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na pełny etat, pracę w trybie: poniedziałek-piątek w godz. 8:30-17:00
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/umowę o pracę
  • Wynagrodzenie w wysokości: okres próbny (3 miesiące) – 5.000zł brutto, po okresie próbnym 5.500zł brutto, po okresie wdrożeniowym uzyskanie statusu specjalisty 6 000 brutto.
  • Po okresie wdrożenia udział w premii kwartalnej, karta MultiSport, ubezpieczenie PZU, EnelMed
  • Możliwość awansu
  • Szkolenie, przygotowanie do każdego z wymienionych zadań
  • Koleżeńską atmosferę w zgranym zespole

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Coniveo Sp. z o.o. Sp. K.

branże: Administracja biurowa