eGospodarka.pl

PracaOferty pracy › Operator maszyn budowlanych

Kto szuka:

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

Stanowisko:

Operator maszyn budowlanych

Lokalizacja:

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • praca na budowach realizowanych przez firmę

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • mile widziana praktyka w zawodzie;
  • możliwość przyuczenia i podniesienia kwalifikacji na koszt firmy.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • pracę na stałe;
  • możliwość delegacji (praca w kraju i zagranicą)
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • gwarantujemy zakwaterowanie oraz diety.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
bezpłatny program PIT 2020

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2021-04-15

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • Czy można odmówić kwarantanny? Co mówi prawo?

    Czy można odmówić kwarantanny? Co mówi prawo?

    Od marca 2020 roku słowo „kwarantanna” odmieniane jest przez wszystkie przypadki. To działanie zapobiegawcze, mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej. Na obowiązkową kwarantannę kierują służby ...

  • Wynagrodzenia absolwentów uczelni technicznych w Polsce w 2020 roku

    Wynagrodzenia absolwentów uczelni technicznych w Polsce w 2020 roku

    Spośród osób, które ukończyły publiczne uczelnie techniczne w Polsce najwyżej opłacane w 2020 roku były osoby po Politechnice Warszawskiej (mediana 7 641 PLN brutto).

  • Hays: jak budować karierę zawodową po pandemii?

    Hays: jak budować karierę zawodową po pandemii?

    Niespodziewany wybuch pandemii wstrząsnął wszystkimi właściwie dziedzinami życia i gospodarki, nie omijając przy tym rynku pracy. I wprawdzie nie wszyscy pracownicy musieli borykać się z tak potężnymi problemami jak utrata pracy, to ...

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2021?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2021?

    Podobnie jak rok 2020, kalendarz 2021 też nie będzie rozpieszczał miłośników długich weekendów. 6 świątecznych dni przypada w soboty albo w niedziele. Spójrzmy, kiedy w tym roku warto zaplanować długi weekend.

  • Wynagrodzenia w małych firmach w 2020 roku

    Wynagrodzenia w małych firmach w 2020 roku

    Mediana płac w małych firmach wyniosła w 2020 roku 4 500 PLN brutto. To mniej niż wyniosła mediana ogólnopolska o 600 PLN. 25% najniżej wynagradzanych zarabiało poniżej 3 500 PLN, a 25% najwyżej wynagradzanych zarabiało więcej niż 6 367 ...