PracaOferty pracy Warszawa › Młodszy specjalista ds. wsparcia administracyjnego produkcji

Kto szuka:

WARSZAWSKIE ZAKŁADY MECHANICZNE "PZL-WZM" w Warszawie S.A.

Młodszy specjalista ds. wsparcia administracyjnego produkcji

Lokalizacja:

Warszawa, Ursus, (bezpłatny transport z ul. Keniga)

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja i rozliczanie czasu pracy produkcji;
  • Sporządzanie wniosków o zatrudnienie;
  • Sporządzanie wniosków inwestycyjnych i zakupowych;
  • Sporządzanie raportów dotyczących zamówień;
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie lub w trakcie studiów (prawo, administracja, zarządzanie);
  • Znajomość podstawowych zagadnień kadrowych;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Bezpłatny dojazd do/z miejsca pracy z/do Warszawy;
  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie do programu sportowego;
  • Dofinansowanie z ZFŚS;
  • Własny parking;
  • Pełne zaplecze socjalne;

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: WARSZAWSKIE ZAKŁADY MECHANICZNE "PZL-WZM" w Warszawie S.A.

branże: HR