PracaOferty pracy Rzakta › Konserwator / Pracownik Techniczny

Kto szuka:

KGL S.A.

Stanowisko:

Konserwator / Pracownik Techniczny

Lokalizacja:

Rzakta

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie KGL
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera
  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną) od początku zatrudnienia
  • kartę Multisport

Wymagania stawiane pracownikowi:

Twój zakres obowiązków:
  • wykonywanie prac konserwatorskich, modernizacyjnych i naprawczych w zakresie ogólnobudowlanym, hydraulicznym i elektrycznym
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń infrastruktury technicznej obiektu
  • wykonywanie prac porządkowych na terenie zakładu
  • monitorowanie i kontrola stanu technicznego urządzeń
  • wykonywanie drobnych prac malarskich i wykończeniowych
  • naprawa i konserwacja urządzeń w użytkowaniu działu
  • proste prace biurowe – dokumentacja związana z prowadzonymi naprawami

Firma oferuje:

Nasze wymagania:
  • zdolności techniczne i manualne
  • znajomości podstawowych narzędzi i technik naprawczych
  • zdolność do pracy na wysokości
  • umiejętności pracy zgodnie z wytycznymi technicznymi i procedurami bezpieczeństwa
  • zdolności analityczne do diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych
  • samodzielność w działaniu i proaktywne podejście do wykonywanych zadań
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • umiejętność obsługi komputera
  • uprawnienia SEP
  • uprawnienia UDT – wózki widłowe

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: KGL S.A.

branże: Dział techniczny