PracaOferty pracy Świdnica › Pracownik Gospodarczy z Uprawnieniami UDT II WJO na wózek widłowy

Kto szuka:

DOLMEB Sp. z o.o.

Pracownik Gospodarczy z Uprawnieniami UDT II WJO na wózek widłowy

Lokalizacja:

Świdnica, ul. Stalowa 25

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dolmeb posiada zakład produkcyjny w Świdnicy w którym zatrudniamy ok. 150 osób.

Produkujemy meble na bazie płyt MDF, HDF, wiórowych i z płyty komórkowej lakierowanych farbami pigmentowymi. Nasza specjalizacja to wyroby o trudnych kształtach i kolorach.

 Do zakresu Twoich obowiązków należeć będzie:
  • wykonywanie prac gospodarczych, malarsko-murarskich, drobnych prac konserwacyjnych na terenie zakładu
  • wykonywanie prac porządkowych wokół budynku i na parkingu firmy
  • koszenie trawników, odśnieżanie, pielęgnacja nasadzeń
  • gospodarka odpadami, składowanie odpadów w wyznaczone miejsce, przygotowanie odpadów do wywozu
  • zgłaszanie przełożonemu usterek technicznych i awarii obsługiwanych maszyn i urządzeń

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • uprawnienia z Urzędu Dozoru Technicznego do obsługi wózków widłowych - warunek konieczny
  • dyspozycyjności, pracy w systemie zmianowym
  • zdolności manualnych
  • zaangażowania w wykonywaną pracę
  • umiejętności pracy w grupie

Firma oferuje:

 Oferujemy
  • umowę o pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • wysokie wynagrodzenie płacy zasadniczej + premie
  • pakiet świadczeń socjalnych: ubezpieczenie na życie, dofinansowania świąteczne, dofinansowanie wczasów, program rekomendacji pracowników, nieoprocentowane pożyczki pracownicze
  • możliwości zawodowego rozwoju
  • uczestnictwo w szkoleniach branżowych
  • pracę w międzynarodowym środowisku

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: DOLMEB Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura