eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Warszawa › Front-end Developer

Kto szuka:

Multi Parts

Stanowisko:

Front-end Developer

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Bema

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Design and code front-end JavaScript application that access REST based web services
  • Translate user requirements into proposed features, workflows, and business processes
  • Respond quickly to functional defects, bugs, and problems in a timely and professional fashion

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Experience writing front-end JavaScript applications and using UI widgets.
  • Experience reading and using HTML and CSS
  • Experience with common development best practices including Source Control, Security, Coding Standards, and DevOps processes
  • Work promptly, politely, and professionally and present a positive image of MPS and the Business Systems Team
  • Professional communication skills in English both verbal and written and the ability to properly interpret requests

Desired Qualifications

  • Experience using Webix, or comparable, to craft production client-side code
  • Experience using Visual Studio and the Microsoft stack of development tools
  • Show technical creativity in solving problems

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2022-05-20

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Multi Parts

branże: Informatyka / Telekomunikacja

Praca - wiadomości i porady

  • Najniższa krajowa. Kolejna podwyżka już w 2022 roku

    Najniższa krajowa. Kolejna podwyżka już w 2022 roku

    Rząd podniósł płacę minimalną oraz godzinową stawkę minimalną od 2022 roku. Najniższe wynagrodzenie dla zatrudnionych na podstawie umowy o pracę wyniesie brutto 3010 złotych, a stawka godzinowa dla samozatrudnionych i zleceniobiorców ...

  • GUS: średnia krajowa w XII 2021 to 6644,39 zł

    GUS: średnia krajowa w XII 2021 to 6644,39 zł

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w grudniu 2021 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było wyższe o 11,2% i wyniosło 6644,39 złotych brutto. W porównaniu z listopadem 2021 przeciętne wynagrodzenie brutto wzrosło o 10,3%. W ...

  • GUS: średnia krajowa w sierpniu 2021 wyższa o 9,5%

    GUS: średnia krajowa w sierpniu 2021 wyższa o 9,5%

    Najnowsze dane na temat przeciętnego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw dostarczone przez Główny Urząd Statystyczny mówią, że w sierpniu 2021 roku średnia krajowa wzrosła o 9,5% i wyniosła 5843,75 zł brutto.

  • Jakie wynagrodzenia menadżerów HSBC?

    Jakie wynagrodzenia menadżerów HSBC?

    Każdy człowiek, który kiedykolwiek interesował się światem finansów musi znać HSBC – jeden z najstarszych banków na świecie. Jego historia rozpoczęła się w marcu 1865 roku w Hong Kongu, który ówcześnie znajdował się pod ...

  • Najbardziej pożądani specjaliści IT w 2022 roku

    Najbardziej pożądani specjaliści IT w 2022 roku

    Postępująca automatyzacja i upowszechnienie pracy zdalnej powodują, że zapotrzebowanie na pracowników branży IT stale rośnie. Jakie specjalizacje w tym sektorze będą najbardziej pożądane w 2022 roku?