PracaOferty pracy Kraków › Inżynier Budowy - Instalacje elektryczne / Kosztorysant

Kto szuka:

INSTAL ELECTRIC SP. Z O.O.

Stanowisko:

Inżynier Budowy - Instalacje elektryczne / Kosztorysant

Lokalizacja:

Kraków, ul. Jerzmanowskiego 40/ 10

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • opracowywanie wycen oraz wykonywanie kosztorysów ofertowych
  • przygotowywanie ofert przetargowych
  • specyfikowanie materiałów do zamówień, tworzenie harmonogramów rzeczowo finansowych
  • udział w kontraktacji podwykonawców i dostawców
  • analiza dokumentacji technicznej
  • sporządzanie oraz monitorowanie zamówień
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe – elektrotechnika lub elektroenergetyka lub ostatni rok studiów
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, w tym udział procesie budowlanym
  • min podstawowa znajomość branży, rozwiązań wiodących producentów
  • umiejętność wyznaczania priorytetów
  • dobra znajomość obsługi komputera w tym programów (Word, Excel)
  • samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie, determinacja w dążeniu do celu

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności ( umowa o pracę umowa zlecenie lub b2b)
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole
  • realną możliwość podnoszenia swoich kompetencji oraz zdobywania cennego doświadczenia w tym uprawnień budowlanych
  • elastyczne godziny pracy
  • niezbędne narzędzia pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-18

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: INSTAL ELECTRIC SP. Z O.O.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura