eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracyKostrzyn › Produkcja / Przemysł

Znajdź oferty pracy

10 387 ofert w bazie

Znaleziono 3 oferty pracy spełniające twoje zapytanie:

branża: Produkcja / Przemysł
miasto: Kostrzyn

[ wyczyść wszystkie parametry ]

Dostępne oferty pracy:

  • Operator maszyn (m/k)/Oператор машин (м/ж)

    2024-05-22 Trenkwalder Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    obserwuj ofertę
    miejsce pracy: Września , Kostrzyn , Gniezno
    oferta w kategorii: Produkcja / Przemysł

    Zakres zadań: obsługa maszyn na linii produkcyjnej, obsługa procesu wytłaczania, czyszczenie urządzeń, przygotowanie surowców do produkcji. Обов'язки: експлуатація машин на виробничій лінії, управління процесом екструзії, очище...

  • Magazynier

    2024-05-20 Asistwork Sp z o.o. Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    miejsce pracy: Kostrzyn

    Oczekujemy: - gotowości do pracy stojąco-chodzącej - rzetelności i odpowiedzialności - mile widziane doświadczenie na magazynie lub na produkcji Oferujemy: - wynagrodzenie 32,77 zł brutto/h - umowę zlecenie - pracę na 2 zmiany w godzinac...

  • Pracownik produkcji- 32,77 zł brutto Kostrzyn - Dwie zmiany

    2024-05-20 Agencja Zatrudnienia KS Service Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych

    Aktualnie dla naszego wieloletniego Klienta zajmującej się produkcją meblową, poszukujemy osoby na stanowisko:  Pracownik Produkcji – KOSTRZYN Pracodawca to międzynarodowa firma zajmująca się internetową sprzedażą spersonalizowanych mebli modu...

sprawdź szczegóły

Miasto

Branża