eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Lublin › Administrator Kontraktu

Kto szuka:

NES Global Talent

Stanowisko:

Administrator Kontraktu

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZADANIA:
  • odpowiedzialność za dokumentację kontraktu budowlanego;
  • kontrola korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej, raportowanie, nadzór nad harmonogramami;
  • opracowywanie wystąpień do Nadzoru oraz Inwestora, poleceń zmian, roszczeń zgodnie z procedurami FIDIC;
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej budowy;
  • kontrola dokumentacji technicznej budowy, w tym wprowadzonych zmian.

Wymagania stawiane pracownikowi:

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki – Budownictwo lub Prawo;
  • 3 letnie doświadczenie w realizacji projektów budowlanych opartych na warunkach kontraktowych FIDIC oraz Prawie Zamówień Publicznych;
  • bardzo dobra znajomość procedur FIDIC;
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Firma oferuje:

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy i wsparcie w relokacji
  • odpowiedzialne i ciekawe zadania
  • zarobki powyżej 20.000 PLN

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: NES Global Talent

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura