eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Szczecin › Office administrator

Kto szuka:

Web Solutions Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Office administrator

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Managing office
  • Arranging company events
  • Dealing with Polish authorities, suppliers
  • Managing real estate assets
  • Assisting MGT & Support with ongoing tasks
  • Internal controller tasks
  • Relations with foreign suppliers, world wide
  • Limited invoicing tasks
  • Limited bookkeeping tasks (training will be provided)
  • Debitor follow-up

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Relevant education or training (administration, accounting, finance), and/or at least 3 years experience.
  • English skills, written/spoken
  • Organised and tidy. Attention to detail
  • Good interpersonal and communication skills, both verbal and written
  • Experienced with MS:Office or similar

Firma oferuje:

Oferujemy

  • We are a relatively small company, with a relaxed "Scandinavian" atmosphere. The style and tone internally is informal.
  • The salary package will be competitive, and according to skills. For the right person, there are very good opportunities to 'cement' your position in the company and become a true key person.
  • How to proceed
  • Send a short application in English and your CV.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Web Solutions Poland Sp. z o.o.

branże: Administracja biurowa

Praca - wiadomości i porady

  • GUS: średnia krajowa we IX 2023 wyższa o 10,3% r/r

    GUS: średnia krajowa we IX 2023 wyższa o 10,3% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 7379,88 zł brutto. Względem sierpnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.

  • Pierwsza pomoc w miejscu pracy. Jakie są obowiązki firm?

    Pierwsza pomoc w miejscu pracy. Jakie są obowiązki firm?

    Jak wynika z danych GUS, tylko w I. półroczu 2023 r. zgłoszono 28 400 osób poszkodowanych w wypadkach przy pracy, czyli o 1,8% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Zwiększyła się również liczba poszkodowanych przypadająca ...

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

  • Jak przygotować się do trudnej rozmowy w pracy i nie tylko?

    Jak przygotować się do trudnej rozmowy w pracy i nie tylko?

    Trudne i emocjonalnie wymagające rozmowy są elementem codzienności każdego człowieka, spotykamy się z nimi zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Chociaż zwykle uznawane za niewygodne, to najczęściej spełniają kluczową funkcję w ...