eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Zgierz › Operator Maszyn

Kto szuka:

Legs Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator Maszyn

Lokalizacja:

Zgierz

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • rozkładanie surowców przy maszynach,
  • obsługa maszyn do produkcji przędzy,
  • bieżąca kontrola jakości wytwarzanych wyrobów,
  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie i stan techniczny obsługiwanej linii produkcyjnej,
  • pakowanie.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • doświadczenia w pracy na maszynach produkcyjnych, najlepiej liniach do przetwórstwa tworzyw sztucznych (tj. wytłaczarki, wtryskarki – mile widziane,
  • sprawności i tężyzny fizycznej,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 6:00-18; 18.00-6.00 (dwa dni pracy, dwa dni wolne),
  • samodzielności w poszukiwaniu rozwiązań dla napotykanych problemów,
  • zaangażowania w pracę, sprawności fizycznej,
  • dbania o właściwą jakość wykonywanej pracy,
  • przestrzegania zasad higieny pracy,
  • zdolności manualne.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie ( w oparciu na umowę o pracę na pełen etat),
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkami za pracę zmianową,
  • dofinansowanie do pakietu medycznego,
  • dofinansowanie do posiłków – program Smartlunch,
  • miłą atmosferę,
  • opiekę i wdrożenie nowego pracownika.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Legs Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł