eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Rzgów › Pracownik produkcji

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Pracownik produkcji

Lokalizacja:

Rzgów

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu produkcji i pakowania wyrobów,
  • dbanie o jakość prowadzonego procesu przy jednoczesnym zachowaniu wydajności pracy,
  •  systematyczne uzupełnianie stanów surowców w silosach poprzez ich ręczny załadunek,
  • · ręczne dozowanie pigmentów oraz dodatków produkcyjnych,
  • · dowożenie i wywożenie surowców i opakowań na stanowisko pracy przed i po zakończeniu produkcji,
  • · wypełnianie obowiązującej na stanowisku pracy dokumentacji.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w dziale produkcji i obsłudze maszyn
  • mile widziane − uprawnienia na wózki czołowe (minimum III WJO) wciągniki, suwnice, windy towarowe potwierdzone przez UDT.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • pakiet benefitów.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 36 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • 7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    Business Support Services (BSS) to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Branża boryka się jednak z wieloma mitami, z którymi postanowili się rozprawić eksperci z Grafton Recruitment.

  • Luka płacowa: od 15 listopada kobiety bez wynagrodzenia

    Luka płacowa: od 15 listopada kobiety bez wynagrodzenia

    O dysproporcjach występujących pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn jest ciągle głośno i nie ma w tym nic zaskakującego, skoro problem luki płacowej od lat nie traci na aktualności. Dobitnym tego potwierdzeniem są chociażby doniesienia ...

  • Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    1 lipca br. zostanie odwołany stan zagrożenia epidemicznego w Polsce. Konsekwencją prawną tego będą zmiany szeregu regulacji oraz ważności niektórych dokumentów. Dotyczą one zarówno pracowników, jak i pracodawców. Co się zmieni?

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Pojawiły się najnowsze doniesienia o zarobkach, na które pracownicy IT mogli liczyć w minionym kwartale. Opracowanie zwraca również uwagę na dość ciekawe zjawisko, jakim jest wzrost liczby pracodawców oferujących pracę w IT, wskazując ...