eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Gruszczyce (gmina Błaszki) › Magazynier

Kto szuka:

Plukon Sieradz Sp. z o.o.

Stanowisko:

Magazynier

Lokalizacja:

Gruszczyce (gmina Błaszki)

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Firma Plukon Sieradz Sp. z o.o. poszukuje Magazyniera, którego praca polega m.in. na przyjmowaniu wyrobów gotowych na magazyn i realizacji zamówień.

Co będzie należało do Twoich obowiązków i zadań:
  • przyjmowanie wyrobów gotowych na magazyn;
  • przygotowywanie i realizacja zamówień;
  • załadunki i wydawanie towarów
  • kontrola stanów magazynowych;
Dla jakiej organizacji zamierzasz pracować:

Plukon Sieradz Sp. z o.o. jest częścią Plukon Food Group jest jednym z największych graczy na rynku mięsa drobiowego w Europie i dostarcza produkty drobiowe oraz gotowe do spożycia posiłki wiodącym europejskim partnerom w sektorze żywności.

Plukon Food Group posiada 27 zakładów produkcyjnych w sześciu krajach, zatrudnia 6000 osób, a główne rynki zbytu to Holandia, Niemcy, Belgia, Francja, Polska, Hiszpania, Wielka Brytania i Irlandia

Wymagania stawiane pracownikowi:

Szukamy osób:
  • z wykształceniem min. średnim lub zawodowym;
  • gotowych do pracy w systemie zmianowym;
  • zorientowanych na osiąganie celów;
  • posiadanie uprawnień IIWJO będzie dodatkowym atutem;
  • komunikatywnych, otwartych na nowości;
  • posiadających książeczką sanitarno-epidemiologiczną lub gotowych do szybkiego wyrobienia.

Firma oferuje:

Co oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pełną wyzwań pracę i realny wpływ na wdrażane rozwiązania;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2020-11-22

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Plukon Sieradz Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy
Inne / Pozostałe