PracaOferty pracy Łódź › Specjalista ds. transportu bliskiego

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. transportu bliskiego

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!
Zadania:

  • Dbanie o prawidłową eksploatację urządzeń transportu bliskiego
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej wózków, ewidencji kosztów oraz ilości mth
  • Zlecanie napraw do firm zewnętrznych
  • Prowadzenie wykazu oraz zamawianie części zamiennych
  • Wykonywanie drobnych prac naprawczych wózków jezdniowych, podnośnikowych oraz baterii
  • Nadzór nad akumulatorownią
  • Dbanie o prawidłowy obieg FV
  • Nadzór nad przeglądami UDT
Wymagania:
  • Uprawnienia – warunek konieczny: UDT, WJK
  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub doświadczenie w mechanice pojazdowej
  • Znajomość części maszyn i technik ich montażu
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Czynne prawo jazdy kat. B
Oferta:
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę – umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do oczekiwań finansowych Kandydatów
  • Obiady za 1 zł (dwudaniowe, wersja mięsna i bezmięsna)
  • Zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w elektromarketach
  • Dofinansowanie karty MultiSport
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Program poleceń pracowniczych
  • Ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy