PracaOferty pracy Łódź › Kierownik Oddziału - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Kierownik Oddziału - rekrutacja online

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta, czołowego producenta maszyn szwalniczych, poszukuję Kierownika Oddziału.

Kierownik OddziałuMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Koordynowanie i współrealizowanie całokształtu procesów decyzyjnych w przestrzeni łódzkiego oddziału firmy.
  • Zarządzanie zespołem pracowników, delegowanie zadań, rozliczanie oraz przeprowadzanie szkoleń.
  • Kreowaniem strategii sprzedażowej oddziału, analizowanie osiąganych wyników sprzedażowych oraz czynny udział w procesie sprzedaży.
  • Skuteczne zarządzanie codziennymi operacjami biura, zapewniając sprawną administrację.
  • Systematyczne raportowanie osiągnięć i wyników działalności biura bezpośrednio do prezesa firmy, wspierając podejmowanie decyzji na najwyższym szczeblu.

Wymagania:

  • Posiadanie kilkuletniego doświadczenia w dziedzinie sprzedaży - branża tekstylna / odzieżowa lub maszyny szwalnicze.
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2).
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz zdolność do budowania silnych relacji z zespołem.
  • Umiejętność skutecznego rozwiązywania konfliktów i motywowania do osiągania wspólnych celów.
  • Wykazanie się inicjatywą i zdolnością do samodzielnego działania.
  • Umiejętność efektywnego planowania i zarządzania czasem.
  • Doskonała organizacja pracy, w tym umiejętność priorytetyzowania zadań.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzennie
  • Premię uzależnioną od wyników.
  • Samochód służbowy + niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
  • Pakiet benefitów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 35 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

  • Grupowe ubezpieczenia zdrowotne popularnym benefitem pracowniczym

    Grupowe ubezpieczenia zdrowotne popularnym benefitem pracowniczym

    Z danych Komisji Nadzoru Finansowego oraz Polskiej Izby Ubezpieczeń wynika, że grupowe ubezpieczenia zdrowotne i na życie z roku na rok są coraz popularniejsze. Z czego wynika rosnące zainteresowanie tymi polisami? Na to pytanie odpowiadają ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Niniejszy artykuł powstał w oparciu o wyniki Kompleksowego raportu płacowego edycji wiosenno-letniej 2023, w którym uczestniczyły 816 firmy. Na podstawie zebranych danych dokonano analiz dla 906 stanowisk. Wszystkie stanowiska uwzględnione w ...

  • Pensja minimalna na świecie: Polska na 9. miejscu rankingu podwyżek

    Pensja minimalna na świecie: Polska na 9. miejscu rankingu podwyżek

    Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.