PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista ds. dokumentacji (język fiński)

Kto szuka:

L.M. Group Poland

Stanowisko:

Specjalista ds. dokumentacji (język fiński)

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Aktualnie dla naszych Klientów poszukujemy Specjalisty ds. dokumentacji z językiem fińskim.

Numer referencyjny: JAOK

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Administracja różnego rodzaju dokumentacją.
  • Udzielanie porad i wsparcia klientom dotyczące produktów,
  • Organizowanie transportu produktów na podstawie zgłoszeń z wewnętrznych systemów,
  • Obsługa rozliczeń i zamówień klientów dotyczących zakupu i sprzedaży,
  • Tworzenie zleceń pracy w systemach,

Wymagania:

  • Doświadczenie w podobnej roli - min. 1 rok w środowisku korporacyjnym
  • Język angielski, minimum na poziomie B2,
  • Język fiński, minimum na poziomie B2,
  • Wykształcenie na poziomie uniwersyteckim lub w trakcie studiów,

Nasz klient oferuje:

  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do lekcji języków obcych oraz szkoleń zawodowych
  • Możliwości pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy
  • Korporacyjną bibliotekę i strefę rekreacyjną
  • Program poleceń pracowniczych
  • Premie roczną oraz roczną podwyżkę wynagrodzenia
  • Platformę myBenefit (w tym karta Multisport)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 41 dni

pracodawca: L.M. Group Poland

branże: Administracja biurowa