eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kwidzyn › KIEROWNIK DZIAŁU INWENTARYZACJI

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

KIEROWNIK DZIAŁU INWENTARYZACJI

Lokalizacja:

Kwidzyn

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0246

Obowiązki:

praca z zespołem zajmującym się rozliczeniem inwentaryzacji, monitorowanie, identyfikowanie i rozwiązywanie niezgodności, obsługa procesów związanych z przepływem faktur, prowadzenie ewidencji rozliczeń, współpraca z innymi działami wewnętrznymi i komunikacja ze sklepami, organizowanie i zarządzanie dokumentacją oraz archiwizacja, wsparcie w tworzeniu raportów i przestrzeganie przepisów i procedur, udzielanie wsparcia i rozwiązywanie pytań i problemów związanych z rozliczeniami towarów, elektroniczne przetwarzanie dokumentów

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność, dokładność, zaangażowanie
  • obsługa arkusza kalkulacyjnego EXCEL
  • obsługa pakietu MS Office
  • komputer - obsługa

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądane:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem i planowania pracy, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziana znajomość programu Sap, umiejętność analizowania i interpretowania danych oraz skrupulatność w pracy, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, dokładność i skrupulatność w przeprowadzaniu rozliczeń, umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji, gotowość do pracy w dynamicznym środowisku

Miejsce pracy: TORUŃSKA 36, 82-500 Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-18

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

  • Praca w święta, niedziele handlowe i wyprzedaże pozwoli dorobić

    Praca w święta, niedziele handlowe i wyprzedaże pozwoli dorobić

    Gorący okres świąteczny trwa w najlepsze, a w wielu branżach jest to czas wzmożonych wysiłków i okazja do podreperowania słupków sprzedażowych. Na załatanie dziur w budżetach domowych mają okazję również pracownicy gotowi do ...

  • Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    W roku 2024 płaca minimalna, podobnie jak w obecnym, wzrośnie dwukrotnie od stycznia oraz od lipca. Podwyżka ta będzie miała charakter rekordowy, bo sięgnie odpowiednio ponad 20% w stosunku do roku 2023.

  • Zmiany w prawie pracy kluczowe dla pracowników

    Zmiany w prawie pracy kluczowe dla pracowników

    Dyrektywa, która weszła w życie 26 kwietnia br. implikuje szereg zmian w prawie pracy, kluczowych z punktu widzenia pracowników - dotyczących m.in. godzenia obowiązków zawodowych i rodzinnych oraz przejrzystych i przewidywalnych warunków ...

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Jakie wynagrodzenia w sektorze HR & legal w 2024 roku?

    Jakie wynagrodzenia w sektorze HR & legal w 2024 roku?

    Na jakie wynagrodzenia mogą liczyć w 2024 roku specjaliści z branży HR & legal? Jak wynika z "Raportu Trendów & Wynagrodzeń 2024", przygotowanego przez ManpowerGroup we współpracy z portalem pracy rocketjobs.pl, na największe podwyżki w ...