PracaOferty pracy Krotoszyn › Specjalista w dziale utrzymania ruchu

Kto szuka:

Asistwork Sp z o.o.

Stanowisko:

Specjalista w dziale utrzymania ruchu

Lokalizacja:

Krotoszyn

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych
  • Umiejętność szybkiego i skutecznego rozwiązywania problemów
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość sterowników CNC, PLC Siemens, Fanuc

To oferujemy

  • Stabilną pracę w rozpoznawalnej firmie z branży automotive w Krotoszynie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności (stałe wynagrodzenie miesięczne + system premiowy)
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych i benefitów (w tym m.in. prywatna opieka zdrowotna, karty przedpłacone Edenred, Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia (m.in. kursy języków obcych)
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi oraz profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy
  • Bonusy pieniężne za polecenie kandydatów do pracy
  • Fantastyczna atmosfera i przyjazne środowisko pracy
  • Dostęp do miejsc parkingowych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Asistwork Sp z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł