eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Oleśnica › Lakiernik

Kto szuka:

Asistwork Sp z o.o.

Stanowisko:

Lakiernik

Lokalizacja:

Oleśnica

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w obsłudze i konserwowaniu urządzeń do lakierowania, suszenia i wygrzewania powłok lakierniczych
  • znajomość czynników wpływających na jakość lakierowania
  • mobilność (gotowość do dojazdów do pracy własnym środkiem transportu)

To oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym
  • stałe wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności kandydata plus atrakcyjny system premiowy
  • stabilne zatrudnienie u dostawcy podzespołów i elementów kompozytowych dla pociągów, autobusów, maszyn oraz generatorów
  • komfortowe warunki pracy w innowacyjnej fabryce
  • rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz jasną ścieżkę kariery
  • szkolenia wstępne i wsparcie w rozwoju zawodowym
  • indywidualny plan wdrożenia do pracy i pakiet szkoleń dostosowany do potrzeb pracownika
  • stabilizację i bezpieczeństwo zatrudnienia w nowoczesnej branży technologicznej
  • dofinansowanie do karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • program rekomendacji pracowników
  • parking dla pracowników

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Asistwork Sp z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł