eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kraków › Kierownik Budowy

Kto szuka:

NES Global Talent

Stanowisko:

Kierownik Budowy

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:
  • Realizacja budowy zgodnie z założonym harmonogramem
  • Planowanie, organizacja i nadzór nad realizacją robót ogólnobudowlanych
  • Kontrola oraz prowadzenie rozliczeń podwykonawców i dokumentacji budowy
  • Zarządzanie procesami budowy
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością
  • Współpraca dyrekcją spółki w zakresie nadzoru budowy
  • Pełnienie nadzoru technicznego i finansowego nad prawidłowym wykonawstwem robót
  • Współpraca z kierownikami robót branżowych i kierownikiem kontraktu

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w budownictwie kubaturowym
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
  • Gotowość do pracy w delegacji
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość programów MS Office, AutoCAD

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Auto służbowe, również do użytku prywatnego

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • Możliwość pracy po stronie generalnego wykonawcy o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku

  • Możliwość zatrudnienia na umowie o pracę lub B2B

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: NES Global Talent

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura