PracaOferty pracy Kraków › Brygadzista/ka serwisu sprzątającego Kraków - Nowohucka

Kto szuka:

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Brygadzista/ka serwisu sprzątającego Kraków - Nowohucka

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

BRYGADZISTA/KA SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO

Miejscowość: Kraków (Nowohucka)

Poniedziałek – piątek

To oferujemy:

·       Stabilną prace od poniedziałku do piątku

·       Pracę w godzinach 6-14

·       Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie po okresie próbnym umowa o pracę

·       Po okresie próbnym -możliwość dołączenia do  pakietu medycznego, sportowego i ubezpieczenia grupowego

·       Dodatek funkcyjny

Twoje zadania:

·       Nadzór nad jakością wykonywanych usług

·       Prace porządkowe (zamiatanie, sprzątanie powierzchni wspólnych, sanitariatów, stołówki itp.)

·       Umiejętność pracy na równi z zespołem

·       Dbałość o sprzęt i miejsce pracy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:

·       Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

·       Umiejętności współpracy z innymi

·       Chęci do podjęcia pracy na stałe

·       Sumienności  i zaangażowania

·       Kultury osobistej

Osoby zainteresowane proszę wysłać cv lub dzwonić/sms  pod numer telefonu 889 058 335

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Dussmann Polska Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe