PracaOferty pracy Końskie › SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW UNIJNYCH

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW UNIJNYCH

Lokalizacja:

Końskie

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0027

Obowiązki:

- monitorowanie dostępnych źródeł finansowych (m.in. Fundusze unijne, środki krajowe);
- wstępna analiza i ocena planowanych projektów pod kątem otrzymania wsparcia;
- współpraca z osobami zaangażowanymi w proces przygotowania projektów;
- koordynacja realizowanych zadań w ramach projektów (nadzór nad terminowością, postępem prac);
- prowadzenie procedur związanych z wyborem wykonawców oraz przygotowaniem umów;
- tworzenie dokumentacji niezbędnej do sprawozdawczości i kwartalnych wniosków o płatność;
- dbałość o prawidłowość i kompleksowość dokumentacji związanej z realizowanymi projektami.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomia, finanse

Pozostałe wymagania:

  • min 2 lata doświadczenia zawodowego na podanym stanowisku przy pisaniu i realizacji projektów unijnych, znajomość obowiązujących przepisów dot. projektów unijnych, zdolności organizacyjne, duża samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań i w rozwiązywaniu problemów, umiejętność redagowania tekstów - swoboda w operowaniu tekstem, uczciwość, sumienność, wysoka dyscyplina, bardzo dobra organizacja własnej pracy, wysoka kultura osobista.

Miejsce pracy: Stanisława Staszica 2a, 26-200 Końskie, powiat: konecki, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-26

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Finanse