PracaOferty pracy Toruń › SPECJALISTA TECHNICZNY Z ZAKRESU NAPĘDÓW ELEKTRYCZNYCH

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SPECJALISTA TECHNICZNY Z ZAKRESU NAPĘDÓW ELEKTRYCZNYCH

Lokalizacja:

Toruń

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0563

Obowiązki:

- samodzielne opanowanie dokumentacji z praktycznym przełożeniem w zakresie napędów serwo, jak również zapoznanie się z funkcjonalnością przemienników częstotliwości
- przygotowywanie dokumentacji technicznej na podstawie dokumentacji producenta
- przygotowanie dokumentacji i materiałów szkoleniowych dotyczących serwo napędów
- przygotowanie dokumentacji i materiałów technicznych dla działu handlowego
- prowadzenie szkoleń dla klientów i handlowców w zakresie serwo napędów
- wsparcie merytoryczne produktu u naszych klientów w zakresie parametryzacji, obsługi oraz praktycznego doradztwa
- uruchomienia/aplikowanie serwo napędów u klienta
- wsparcie techniczne działu handlowego w tym przygotowywanie ofert techniczno handlowych
- wsparcie produktu w zakresie dostępnych magistral komunikacyjnych: Modbus, EtherCAT, Profinet

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • uprawnienia elektryczne do 1 kv
  • prawo jazdy kat B

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Wymagania dodatkowe:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie: średnie lub wyższestaż pracy:ogółem: >3lataw zawodzie: >1rokuuprawnienia: SEP do 1kV, prawo jazdy kat.Bdobra znajomość podstaw automatyki przemysłowej w tym szczególnie napędów elektrycznych znajomość dotycząca obsługi magistral komunikacyjnych występujących w przemyśle praktyczna umiejętność obsługi elementów automatyki występujących w przemyśle. dobra organizacja pracy i chęć samokształcenia znajomość podstaw mechaniki umiejętność pracy z klientem pod kątem techniczno-handlowymznajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na zapoznanie się z dokumentacją techniczną

Miejsce pracy: Sklodowskiej-Curie 101E, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: CV można wysłać na email: kilichowski@hfinverter.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-26

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Ochrona osób i mienia