PracaOferty pracy Kielce › Kierownik Robót Elektrycznych - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Kierownik Robót Elektrycznych - rekrutacja online

Lokalizacja:

Kielce

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta, Generalnego Wykonawcy, poszukujemy doświadczonego Kierownika Robót Elektrycznych.

Kierownik Robót ElektrycznychMiejsce pracy: Kielce

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • koordynacja i nadzorowanie robót w zakresie instalacji elektrycznych na powierzonych budowach;
  • bieżący kontakt z Inwestorem oraz Inspektorem nadzoru;
  • współpraca z dostawcami i podwykonawcami;
  • uczestniczenie w naradach koordynacyjnych z podwykonawcami oraz zamawiającym;
  • opracowywanie i analizowanie rozwiązań optymalizacyjnych w stosunku do rozwiązań projektowych;
  • nadzór nad prowadzeniem dokumentacji powykonawczej dotyczącej branży elektrycznej;
  • ustalanie kwestii formalnych (m.in. kontakt z dystrybutorami energii elektrycznej);

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne w specjalności instalacji elektrycznych (tj. elektrotechnika, inżynieria elektryczna lub elektroenergetyka);
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie instalacji elektrycznych bez ograniczeń;
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku przy realizacjach z zakresu instalacji elektrycznych (mile widziane na czynnych obiektach użyteczności publicznej);
  • znajomość przepisów prawa budowlanego;
  • prawo jazdy kat. B;
  • gotowość do wyjazdów delegacyjnych;
  • umiejętność rozwiązywania problemów, asertywność, odpowiedzialność, samodzielność;
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;

OFERUJEMY:

  • długoterminową współpracę, możliwość rozwoju, awansu i poszerzania swoich kompetencji;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • niezbędne narzędzia pracy (tj. samochód służbowy, laptop, telefon);
  • pakiet benefitów (m.in. pakiet medyczny);
  • zakwaterowanie w przypadku pracy w delegacji;

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 36 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura