PracaOferty pracy Katowice › Młodszy operator maszyn-praca od zaraz

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Młodszy operator maszyn-praca od zaraz

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie od zaraz z możliwością przejścia pod zakład
  • Umowę o pracę tymczasową na początek
  • Wynagrodzenie zasadnicze 4440zł brutto ( po 3 miesiącach podwyżka do 4585zł brutto)
  • Premię kwartalną do 30% wynagrodzenia zasadniczego
  • Dodatek 20% za każdą godzinę przepracowaną w nocy
  • System pracy trzyzmianowy (6:00-14:00,14:00-22:00,22:00-6:00)

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn (piankownice, prasy hydrauliczne, stoły formujące).

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe;
  • Motywacja i chęć do pracy.

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł