PracaOferty pracy Katowice › Asystent / Asystentka Spedytora

Kto szuka:

Spilo

Stanowisko:

Asystent / Asystentka Spedytora

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Aktywne, skuteczne pozyskiwanie nowych przewoźników i klientów,
  • Realizacja zleceń transportowych i monitorowanie ich przebiegu,
  • Zaangażowanie w terminowe wykonywanych usług transportowych,
  • Dbanie o dobre relacje z klientami,
  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji transportowej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Doświadczenie związane z transportem na stanowisku dyspozytora i/lub spedytora,
  • Umiejętność planowania i osiągania wyznaczonych celów,
  • Dobra organizacja pracy i działania pod presja czasu,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność,
  • Znajomość giełdy transportowej,
  • Znajomość branży TSL.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Stałą, stabilną i ciekawą pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
  • Dobre warunki zatrudnienia oraz odpowiednie narzędzia pracy, szkolenia.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Spilo

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Praca - wiadomości i porady

  • GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

  • 7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    Business Support Services (BSS) to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Branża boryka się jednak z wieloma mitami, z którymi postanowili się rozprawić eksperci z Grafton Recruitment.

  • Oszustwa internetowe: uwaga na atrakcyjne oferty pracy!

    Oszustwa internetowe: uwaga na atrakcyjne oferty pracy!

    Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...

  • GUS: średnia krajowa w XI 2023 wyższa o 11,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w XI 2023 wyższa o 11,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w listopadzie 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,8% wyższe r/r i wyniosło 7670,19 zł brutto. Względem października 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto ...

  • Jakie wynagrodzenia w sektorze HR & legal w 2024 roku?

    Jakie wynagrodzenia w sektorze HR & legal w 2024 roku?

    Na jakie wynagrodzenia mogą liczyć w 2024 roku specjaliści z branży HR & legal? Jak wynika z "Raportu Trendów & Wynagrodzeń 2024", przygotowanego przez ManpowerGroup we współpracy z portalem pracy rocketjobs.pl, na największe podwyżki w ...