PracaOferty pracy Hedel › Holandia- kierowca kat. C- pełny etat- od zaraz!

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Holandia- kierowca kat. C- pełny etat- od zaraz!

Lokalizacja:

Hedel

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • załadunek, transport i rozładunek różnorodnych towarów;

    - sprawdzanie dokumentów przewozowych;

    - kontrola pojazdu pod kątem uszkodzeń;

    -praca fizyczna przy rozładunku i załadunku;

Wymagania:

  • posiadanie ważnego prawa jazdy C,
  • kod 95,
  • ważna karta kierowcy,
  • doświadczenie min. 2 lata,
  • komunikatywny język angielski lub niderlandzki,

Oferujemy:

  • holenderska umowa o pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia - w okolicach 17.64 €/h (do ustalenia z pracodawcą)
  • gwarancja godzin min. 40h tygodniowo
  • 25 dni urlopu i 3,5 dnia ATV w roku;
  • Plan emerytalny;
  • Dodatek za nadgodziny 130%;
  • Sobota dodatek 150%;
  • W niedziele i święta dopłata w wysokości 200%
  • W razie potrzeby zapewnione zakwaterowanie i samochód.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy