eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Inowrocław › RECEPCJONISTA/KA (NR 0623)

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

RECEPCJONISTA/KA (NR 0623)

Lokalizacja:

Inowrocław

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0623

Obowiązki:

bieżąca obsługa recepcji, sporządzanie raportów, obsługa systemu rezerwacji, sprzedaż usług, współpraca z innymi działami w firmie, obsługa kawiarni, meldowanie i wymeldowywanie kuracjuszy, praca w porze nocnej

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa komputera MS Ofice
  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • łatwośc nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista, badania sanitaro epidemiologiczne; inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Miejsce pracy: Macieja Wierzbińskiego 50/A, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-13

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Obsługa klienta / Call center