PracaOferty pracy Gryfice › Specjalista ds. administracyjnych

Kto szuka:

Praca.pl Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. administracyjnych

Lokalizacja:

Gryfice

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie i koordynacja zamówień,
  • Tworzenie kodów produktów (SAP),
  • Bieżąca obsługa dystrybucji,
  • Działania administracyjne,
  • Wsparcie dla zespołów projektowych i technicznych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub status studenta,
  • Biegłość w Solid Works i Adobe Creative Cloud,
  • Znajomość angielskiego,
  • Umiejętność pracy zespołowej i organizacja własnej pracy,
  • Komunikatywność, wielozadaniowość i otwartość na nowe doświadczenia,
  • Znajomość SAP MDM i Excela.

Firma oferuje:

Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
  • Szkolenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-04

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Praca.pl Sp. z o.o.

branże: Administracja biurowa

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Niniejszy artykuł powstał w oparciu o wyniki Kompleksowego raportu płacowego edycji wiosenno-letniej 2023, w którym uczestniczyły 816 firmy. Na podstawie zebranych danych dokonano analiz dla 906 stanowisk. Wszystkie stanowiska uwzględnione w ...

  • Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

    Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

    W I kwartale 2023 roku z rehabilitacji leczniczej na koszt ZUS skorzystało ponad 16 tys. osób w skali kraju. W 2022 roku wyjechało do sanatorium lub rehabilitowało się w miejscu zamieszkania prawie 50 tys. osób. Komu przysługuje sanatorium z ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Pensja minimalna na świecie: Polska na 9. miejscu rankingu podwyżek

    Pensja minimalna na świecie: Polska na 9. miejscu rankingu podwyżek

    Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

  • GUS: przeciętne wynagrodzenie w 2023 roku wyniosło 7155,48 zł

    GUS: przeciętne wynagrodzenie w 2023 roku wyniosło 7155,48 zł

    Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.