PracaOferty pracy Gryfice › Specjalista / Specjalistka ds. Badań Laboratoryjnych

Kto szuka:

Roca Pool - Spa Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. Badań Laboratoryjnych

Lokalizacja:

Gryfice

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jeżeli posiadasz:
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (warunek konieczny),
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziana),
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w laboratorium w firmie produkcyjnej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

To my nauczymy Cię:
  • Oceny fizycznych warunków surowców,
  • Rejestracji i kontroli parametrów produkcji,
  • Wykonywania fizycznych i mechanicznych testów nowych materiałów,
  • Przygotowywania przykładowych materiałów dla klientów,
  • Prowadzenia dokumentacji Laboratorium.

Firma oferuje:

I będziesz miał(a):
  • Stałą i stabilną formę zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • Bogaty pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin,
  • Prywatną opiekę medyczną po 2 letnim stażu, korzystne warunki przystąpienia do pakietu sportowego, korzystne warunki przystąpienia do grupowego ubezpieczenia i wiele innych,
  • Możliwość zakupu naszych produktów z wysokim rabatem,
  • Firmową odzież,
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-03

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Roca Pool - Spa Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł