eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gliwice › Koordynator Placówki

Kto szuka:

Praca.pl Sp. z o.o.

Stanowisko:

Koordynator Placówki

Lokalizacja:

Gliwice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania do wykonania:
  • Obsługa zapytań dotyczących wykonalności;
  • Wsparcie w uzyskiwaniu tematów i rekrutacji;
  • Pomoc w planowaniu i organizacji wizyt pacjentów;
  • Zarządzanie dokumentacją;
  • Wypełnianie formularza raportu przypadku, prowadzenie akta badacza;
  • Koordynowanie i uczestniczenie w szkoleniach oraz spotkaniach;
  • Współpraca w sprawach zdarzeń niepożądanych i bezpieczeństwa;
  • Koordynacja dostaw leków i materiałów badawczych;
  • Terminowa konserwacja i kalibracja sprzętu;
  • Zarządzanie zwrotami wydatków;
  • Pomoc w zbieraniu dokumentacji;
  • Wsparcie przygotowań do audytów i inspekcji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oferujemy:
  • Zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów;
  • Międzynarodowe i różnorodne środowisko pracy;
  • Ambitne projekty w różnych dziedzinach i fazach rozwoju;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Praca.pl Sp. z o.o.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja