eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Bieruń › Operator Wózka Widłowego z UDT

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Operator Wózka Widłowego z UDT

Lokalizacja:

Bieruń

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia po 6 miesiącach pracy
  • Podstawę + premie (wynagrodzenie do 5500 zł brutto na miesiąc)
  • Coroczną premię i podwyżkę
  • Atrakcyjne benefitów (karta multisport, prywatne ubezpieczenie)
  • Transport pracowniczy (Tychy, Oświęcim, Jaworzno, Mysłowice)

Zadania:

  • Obsługa wózka czołowego i innych urządzeń infrastruktury magazynowej (cele chłodzące, owijarka, skaner itp.)
  • Dokonywanie odbiorów i załadunków palet z produktami
  • Przestrzeganie przepisów BHP i zakładowych standardów bezpieczeństwa i jakości, jak również zgłaszanie zagrożeń
  • Usuwanie podstawowych usterek technicznych, dokonywanie regulacji, zgłaszanie awarii i wszelkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu urządzeń
  • Zgłaszanie propozycji usprawnień, uczestniczenie w akcjach korygujących w procesie ciągłego doskonalenia obszaru

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT (mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku)
  • Książeczka Epidemiologiczno-Sanitarna
  • Umiejętność współpracy zespołowej
  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym (6.50-14.50, 14.50-22.50, 22.50-6.50), z możliwością pracy w niektóre weekendy

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł

  • CRM manager: jakie powinien mieć umiejętności i kompetencje?

    CRM manager: jakie powinien mieć umiejętności i kompetencje?

    CRM manager czy też bardziej swojsko brzmiący menedżer zarządzający relacjami z klientem to stanowisko, którego znaczenie znacznie wzrosło w ostatnich latach i nic nie wskazuje na to, aby najbliższa przyszłość miała to zmienić. Jakie ...

  • Wynagrodzenia absolwentów uczelni technicznych w Polsce w 2022 roku

    Wynagrodzenia absolwentów uczelni technicznych w Polsce w 2022 roku

    Niniejszy artykuł zawiera zestawienie zarobków osób, które ukończyły studia pierwszego lub drugiego stopnia publicznych uczelni technicznych..

  • Coraz więcej zwolnień grupowych

    Coraz więcej zwolnień grupowych

    W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

  • 7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    Business Support Services (BSS) to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Branża boryka się jednak z wieloma mitami, z którymi postanowili się rozprawić eksperci z Grafton Recruitment.

  • Zmiana lub utrata pracy a zasiłek chorobowy

    Zmiana lub utrata pracy a zasiłek chorobowy

    Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...