eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Długołęka › Brygadzista Terminalu

Kto szuka:

GEODIS Road Network Sp. z o.o.

Stanowisko:

Brygadzista Terminalu

Lokalizacja:

Długołęka

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • Bieżąca organizacja pracy zmiany zgodnie z przyjętymi standardami (praca zmianowa od poniedziałku do piątku);
  • Rozładunek/załadunek aut za pomocą wózka widłowego czołowego
  • Koordynacja i nadzór nad procesami przeładunku, skanowania, inwentaryzacji itp.;
  • Nadzór i weryfikacja pod względem poprawności i kompletności dostaw, protokołów szkodowych, dokumentów wysyłkowych, WZ, listów przewozowych oraz dokumentacji podczas zmiany;
  • Bieżące raportowanie wyników pracy;
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (doświadczenie na magazynie typu cross-dock będzie dodatkowym atutem);
  • Uprawnienia UDT do kierowania wózkami jezdniowymi;
  • Doświadczenie w jeździe na wózku czołowym (rozładunek/załadunek aut)
  • Umiejętność obsługiwania skanera magazynowego;
  • Znajomość procesów i dokumentacji magazynowej;
  • Znajomość pakietu MS Office.

Doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem będzie dużym atutem, jednak jeśli jesteś doświadczonym magazynierem i widzisz w sobie potencjał do zarządzania ludźmi - zgłoś się do nas - rozpatrzymy każdą aplikację!

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę zmianową, ale bez pracujących weekendów;
  • Szkolenia wdrożeniowe, zawodowe;
  • Szereg benefitów tj. prywatna opieka medyczna w całości finansowana przez Pracodawcę, karta rabatowa na paliwo, dopłaty do wypoczynku i bony na Święta i wiele innych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: GEODIS Road Network Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy