PracaOferty pracy Warszawa › Brygadzista/elektromonter - branża kolejowa - praca w delegacji

Kto szuka:

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Brygadzista/elektromonter - branża kolejowa - praca w delegacji

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Firma budowlana, będąca liderem wśród pracodawców na rynku w branży budowlanej, poszukuje osób na stanowisko:

Elektromonter oraz Brygadzista

Miejsce pracy: cała Polska – praca w delegacji

Stawka: uzależniona od kwalifikacji oraz posiadanych uprawnień.

Zadania:

·         Brygadzista - organizacja pracy brygad i zarządzanie zespołem,

·         Budowa i modernizacja Elektrycznych Ogrzewań Rozjazdów i oświetlenia kolejowych obiektów infrastrukturalnych,

·         Instalacje elektryczne w obiektach inżynieryjnych oraz kubaturowych,

·         Bezwzględnie przestrzegasz zasad BHP.

Wymagania stawiane pracownikowi:

·         Minimum 3 lata doświadczenia jako Brygadzista/elektromonter,

·         Elektromonter – min. 2 lata doświadczenia na budowie,

·         Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach,

·         Brygadzista - Uprawnień SEP E – mile widziane,  preferowane wykształcenie o profilu elektrycznym lub pokrewne,

·         Gotowości do pracy w delegacji.

Masz inne uprawnienia?  Będą one dodatkowym atutem.

Gwarantujemy:

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·         Konkurencyjne wynagrodzenie,

·         Bezpłatne zakwaterowanie oraz transport,

·         Posiłki regeneracyjne w ciągu dnia,

·         Grupowe ubezpieczenie na życie,

·         Karta Multisport Plus,

·         Prywatna opieka medyczna Medicover w całej Polsce,

·         Szkolenia i kursy,

·         Narzędzia i odzież wysokiej klasy,

·         System premiowy (+każda nadgodzina płatna),

·         Dodatkowy dzień wolny w urodziny,

·         Premie za polecenie nowych pracowników,

·         System MyBenefit.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura