eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Człuchów › INŻYNIER BRANŻY SANITARNEJ

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

INŻYNIER BRANŻY SANITARNEJ

Lokalizacja:

Człuchów

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0335

Obowiązki:

-analiza dokumentacji projektowej branży sanitarnej opracowywanej przez firmy zewnętrzne dla prowadzonych inwestycji,
-analiza aktualnych wymagań formalnych i technicznych w zakresie branży sanitarnej dla prowadzonych inwestycji,
-uzyskiwanie warunków przyłączeniowych do sieci sanitarnych oraz bieżące zarządzanie realizacją warunków i umów przyłączeniowych,
uzyskiwanie wszelkich niezbędnych dokumentów, decyzji administracyjnych, postanowień i zezwoleń dla prowadzonych inwestycji,
-współpraca i uzgadnianie prowadzonych inwestycji z organami administracji publicznej, gestorami sieci, służbami, instytucjami, firmami i osobami fizycznymi,
-kontrolowanie jakości, terminowości oraz zgodności z umową i dokumentacją projektową wykonywanych robót budowlanych branży sanitarnej,
-sporządzanie kosztorysów inwestorskich, zamiennych i powykonawczych,
-udział w czynnościach odbiorów częściowych i końcowych prowadzonych inwestycji,
-przygotowywanie, kompletowanie i archiwizacja dokumentacji projektowej, odbiorowej, powykonawczej oraz wszelkich dokumentów związanych z prowadzonymi inwestycjami,
-odbywanie wyjazdów służbowych związanych z prowadzonymi inwestycjami,
raportowanie do bezpośredniego przełożonego przebiegu prowadzonych procesów inwestycyjnych.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania:

  • WYMAGANIA:wyższe techniczne (budownictwo, inżynieria środowiska lub pokrewne),umiejętność obsługi komputera i praktyczna znajomość pakietu MS Office,praktyczna znajomość programu do kosztorysowania Norma PRO, Norma EXPERT lub Rodos,praktyczna znajomość programu typu cad np. AutoCAD, ArCADia,umiejętność czytania i analizowania dokumentacji projektowej,znajomość obowiązujących norm i przepisów budowlanych,umiejętność pracy w zespole,samodzielność, dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie,znajomość języka angielskiego,doświadczenie w projektowaniu lub pracy w biurze projektowym będzie dodatkowym atutem.

Miejsce pracy: Stefana Czarnieckiego 43, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV, świadcectwa, certyfikaty, uprawenienia

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA KIEROWCA C LUB B Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA SPECJALISTA DO SPRAW KADR

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-17

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia