PracaOferty pracy Częstochowa › Mechanik/Serwisant do działu utrzymania ruchu – maszyny CNC

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Mechanik/Serwisant do działu utrzymania ruchu – maszyny CNC

Lokalizacja:

Częstochowa

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!
Zadania:

  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji i napraw maszyn oraz urządzeń w zakładzie produkcyjnym w zakresie systemów elektrycznych
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek mechanicznych oraz awarii maszyn sterowanych numerycznie i urządzeń technicznych
  • Udział w uruchomieniu, monitorowaniu i przeglądzie robotów i części automatycznych maszyn
  • Dbanie o utrzymanie wysokiej jakości i sprawności działania maszyn i urządzeń
  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez regularne utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń
  • Udział we wdrażaniu nowych linii produkcyjnych
  • Przygotowanie i realizacja planów konserwacyjnych i naprawczych
  • Sugerowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie utrzymania ruchu
  • Utrzymanie właściwej dokumentacji dotyczącej przeglądów, napraw i konserwacji maszyn i urządzeń
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne: elektronik, robotyk, automatyk, mechatronik lub pokrewne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
  • Umiejętność czytania i interpretowania dokumentacji technicznej
  • Samodzielność, odpowiedzialność i gotowość do podejmowania decyzji w trudnych sytuacjach
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy, aby zapewnić ciągłość produkcji poprzez regularne przeglądy i konserwację maszyn
  • Uprawnienia SEP dla Grupy 1 do 15 kV
Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie zgodnie z IATF 16949:2016
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Pomoc ze strony konsultanta Manpower w przygotowaniu się do rozmowy rekrutacyjnej
  • Pakiet socjalny
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowanie posiłków

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 35 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna