eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Bydgoszcz › KUCHARZ (NR 1273)

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

KUCHARZ (NR 1273)

Lokalizacja:

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1273

Obowiązki:

- odpowiedzialność za przyrządzanie i dystrybucję posiłków,
- dbałość o należyty stan sanitarno-higieniczny pomieszczeń kuchennych oraz sprzętu,
- odpowiedzialność za właściwe wykonanie obróbki wstępnej i cieplnej przyrządzanych potraw,
- przestrzeganie zasad higieny osobistej i produkcji,
- przestrzeganie zasad przechowywania surowców i posiłków, - monitorowanie cyklu produkcyjnego pod względem bezpieczeństwa żywności

początkowo okres próbny docelowo czas nieokreślony

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe: gastronomiczne, mile widziane doświadczenie zawodowe, aktualne orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych, rzetelność w celu zapewnienia pacjentom bezpiecznych posiłków

Miejsce pracy: Powstańców Warszawy 5, 85-681 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: kontakt w godz. 7.00-14.30: tel. 667 770 367, 261 417 450adres rekrutacji:ul. Powstańców Warszawy 5, 85-681 Bydgoszcz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-19

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż