PracaOferty pracy Bielsko-Biała › Magazynier - zapraszamy osoby niepełnosprawne

Kto szuka:

Probet Sp. z o.o.

Stanowisko:

Magazynier - zapraszamy osoby niepełnosprawne

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Firma Probet Sp z.o.o jest ogólnopolskim liderem w zatrudnieniu i aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.

Miejsce pracy: BIELSKO-BIAŁA ul. Konwojowa

Zapraszamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Kontakt tel. 789495533

Obecnie poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko pracy:

MAGAZYNIER

  • Zakres obowiązków:
  • prace pomocnicze na magazynie przy użyciu wózka widłowego i bez,
  • kompletacja zamówień,
  • foliowanie paczek do wysyłki,
  • prace porządkowo-gospodarcze na magazynie i na terenie zewnętrznym.

Wymagania:

  • Chęci do pracy,
  • Dyspozycyjność,
  • mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe
  • mile widziane doświadczenie na magazynie

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oferujemy:

  • umowę o prace na pełny etat,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14
  • wynagrodzenie 3500 zł netto do 3800 zł netto

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Probet Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna