PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Wrocław => Senior Backend Developer <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2022-01-14 18:00:05
    Temat: Wrocław => Senior Backend Developer <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    For our international client - FinTech start up we're looking for
    Senior Backend Engineer.
    Start: ASAP
    Work: in startup atmosphere. Permanent contract

    ***** Senior Backend Developer

    ***** Twoje super zadania:

    * We are creating an trading app for individual investors to make
    investing decisions based on a real time data. You will help us to
    develop it
    * The Developers Team is mainly based in Wroclaw Poland. We would like
    you to work with us first 3 months in our office - if you can. If
    not - you can work remotely from your first day.

    ***** Od kandydatów oczekujemy:

    * 4+ years of professional Backend development experience - ideally
    with commercial mobile app in Fintech area.
    * Advanced Python.
    * Other Must haves:
    ** Docker,
    ** Linux
    ** AWS
    ** CI/CD
    * Fintech product understanding.
    * Great communication skills and passion for solving tough technical
    problems.
    * Ideally if you are into stock trading.
    * English at communicative level.

    ***** Oferujemy:

    * Paid holiday for B2B (26 days)
    * Remote days: flexible in a week
    * Flexible hours
    * Some travel involved
    * Mainly new features

    dium=cron&utm_campaign=2201

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.