PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Game & App Designer <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2022-01-26 13:30:06
    Temat: Warszawa => Game & App Designer <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Our Client is a leading European VR/AR venture builder that transforms
    various industries providing cutting-edge tools based on XR
    technologies. Over the last 7 years, company successfully
    delivered nearly 100 projects to some of the largest companies in
    the world.

    ***** Game & App Designer

    ***** Twoje super zadania:

    * Upgrading overall gameplays (VR games)
    * Creating new features and improving previous ones
    * Designing new approaches and concepts
    * Engaging in brainstorming, inventing, and improving processes
    * Collaborate with cross-disciplinary teams to ensure all requirements
    are delivered on time
    * Proposing and implementing solutions to speed up the production
    process

    ***** Od kandydatów oczekujemy:

    * Minimum 2 years of work experience on screen games and experiences
    with single-player and multiplayer elements
    * Practical experience in working with game productions
    teams/effectively communicating with the development team
    * Distinguish individual game design elements: user experience,
    in-game economy, or other features
    * Creative and analytical thinking with attention to details
    * Strong problem solving and troubleshooting skills
    * Experience with game design tools and editors
    * Great communication skills, both in Polish and English
    * Good time management and responsibility

    ***** Oferujemy:

    * small teams and flat structure
    * medical package (Medicover)
    * additional days off
    * hybrid or fully remote work system (to be agreed)
    * flexible working hours with core hours
    * office located in Warsaw
    * free parking
    * dog-friendly office

    dium=cron&utm_campaign=2201

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.