PracaOferty pracy Żory › Magaznier z obsługą wózka widłowego (market budowlany)

Kto szuka:

ATERIMA WORK

Stanowisko:

Magaznier z obsługą wózka widłowego (market budowlany)

Lokalizacja:

Żory

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co będziesz robić?

  • Obsługiwać wózek widłowy
  • Odpowiadać za załadunek i rozładunek towaru
  • Pracować na magazynie w sklepie budowlanym
  • Dbać o czystość i porządek w miejscu pracy

Czego oczekujemy?
  • Uprawnień do obsługi wózków widłowych UDT (warunek konieczny)
  • Doświadczenia w obsłudze wózków widłowych
  • Doświadczenia w pracy na magazynie (mile widziane)
  • Gotowości do pracy w równoważnym systemie czasy pracy

Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie 28 zł brutto/h
  • Pracę w godzinach otwarcia sklepu (7:00 - 21:00) wg grafiku
  • Miejsce pracy: Żory

Co jest dla Ciebie ważne?

Wiemy, że do dobrej pracy potrzebne są odpowiednie warunki.Dobrze znamy naszych kandydatów i świetnie rozumiemy, na czym szczególnie im zależy w pracy.

  • Stabilne zatrudnienie - Aterima WORK działa już blisko 10 lat i zatrudnia tysiące pracownikóww Polsce, Niemczech, Francji
  • Wynagrodzenie zawsze na czas - Terminowe przelewy z wynagrodzeniami dla pracowników to podstawa
  • Premie za polecenia - Poleć nam nowego pracownika i zyskaj dodatkową premię!
  • Szybka rekrutacja - Działamy szybko- często formalności załatwiamy w dwa dni
  • Wolne weekendy - w naszych ofertach pracy soboty i niedziele masz dla siebie
  • Opieka koordynatora - w ATERIMA zawsze możesz liczyć na pomoc dedykowanego koordynatora
  • Sprawdzone miejsca pracy - Stawiamy na bezpieczeństwo-pracujemy tylko ze sprawdzonymi firmami

Zainteresowany?

Kliknij zielony przycisk i APLIKUJ teraz!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Monter podłóg Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Dekarz

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: ATERIMA WORK

branże: Praca fizyczna